KADETKI MKS MOS WIELICZKA – kolejny sukces w Gorlicach

W sobotę 1 kwietnia 2017r. w Gorlicach, Kadetki MKS MOS Wieliczka zajęły II miejsce w X Międzynarodowym Memoriale im. Stanisława Elmera w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Redaktora Naczelnego Polska Gazeta Krakowska. W turnieju wystartowało siedem zespołów, grano systemem „każdy z każdym” dwa sety bez względu na wynik. Każdy set do 25 punktów z zachowaniem 2 punktowej przewagi, zaczynając od stanu 10:10. Turniej od samego początku stał na bardzo wyrównanym poziomie, czego dowodem było 6 remisów w pierwszych 6 meczach. Po całodziennych wspaniałych sportowych zmaganiach turniej zakończył się następującą końcową klasyfikacją:

VII miejsce – Muszyna Proxima Kraków

Najlepszą zawodniczką Libero X Memoriału im. Stanisława Elmera została Patrycja Małota / MKS MOS Wieliczka / a wyróżnienie otrzymała Wiktoria Kujawa /MKS MOS Wieliczka/

IMG_20170401_173220 IMG_20170401_172851 IMG_20170401_172650 Zespół Kadetek MKS MOS Wieliczka prowadzony przez trenera Artura Stryszowskiego wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria-rozgrywająca /kapitan/ Hebda Julia-atakująca Drej Agnieszka-atakująca Drej Monika-przyjmująca Niedzielska Emilia-przyjmująca Kyrcz Agnieszka-przyjmująca Moneta Julia-przyjmująca Pikus Joanna-środkowa Górska Izabela-środkowa Kowalska Aleksandra-libero Małota Patrycja-libero