Podwójne podium wielickich siatkarek

W dniach 30.09-01.10.2017 r. drużyna kadetek MKS MOS Wieliczka brała udział w Ogólnopolskim Turnieju w Piłce Siatkowej w Opatowie. W zawodach wzięło udział osiem drużyn: Jedynka Aleksandrów Łódzki, Piątka Sandomierz, SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Dziewiątka Łódź, Wiktoria Solec, OKS Volley Opatów oraz dwie drużyny z Wieliczki. Podopieczne Grzegorza Stareńczaka zdominowały zawody zdobywając pierwsze i trzecie miejsce w jubileuszowym, rozgrywanym po raz piąty turnieju.Warto nadmienić, że obie wielickie drużyny złożone były z zawodniczek rocznikowo młodszych. Wśród wyróżnionych  znalazły się: Martyna Lewińska (najlepsza przyjmująca turnieju) oraz Gabriela Pabian (najlepsza atakująca).

Mecz o 3 miejsce

MKS MOS Wieliczka I – SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0

Mecz o 1 miejsce

MKS MOS Wieliczka II – OKS Volley Opatów 2:0