Zwycięstwo w I Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetek (grupa C)

Zwycięstwo w I Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetek (grupa C)

Udanie zaprezentowały się siatkarki MKS MOS Wieliczka w I Turnieju Kwalifikacyjnym kadetek rozegranym na hali Wisły w Krakowie. Oba nasze zespoły awansowały do kolejnego turnieju kwalifikacyjnego zajmując kolejno miejsca pierwsze i trzecie. W kolejnym etapie kwalifikacji nasze drużyny spotkają się z trzema najlepszymi zespołami grupy D. Po drugim etapie zmagań, w zależności od zajętych miejsc, zespoły zostaną rozstawione do poszczególnych lig Małopolskich rozgrywek.
Końcowa klasyfikacja turnieju kwalifikacyjnego kadetek (grupa C):
1. MKS MOS Wieliczka A
2. Wisła Kraków A
3. MKS MOS Wieliczka B
4. Wisła Kraków C
5. Wisła Kraków B
6. Wanda Kraków

Drużyny zagrały w składzie:
MKS MOS Wieliczka A: Julia Mika, Wiktoria Tyrańska, Natalia Hojoł, Klaudia Seweryn, Gabriela Pabian, Julia Stępska, Natalia Głowacka, Anna Piekarniak, Małgorzata Pieczko, Kamila Małota, Paulina Huk, Katarzyna Kosidło, Martyna Lewińska, trener Grzegorz Stareńczak
MKS MOS Wieliczka B: Alicja Bogdan, Natalia Sawis, Zuzanna Świder, Aleksandra Sumera, Gabriela Niedbała, Oliwia Stanek, Maryla Gula, Gabriela Strój, Maria Konik, Julia Karteczka, Marlena Najder, Kinga Wołek, trener Grzegorz Stareńczak
IMG_2459


mksmos