Poprzeczka zbyt wysoka

Poprzeczka zbyt wysoka

W minioną niedzielę w ramach piątego turnieju ligowego na hali sportowej SP1 rywalizowały kadetki do lat 17. W gronie drużyn rywalizujących w zawodach znalazły się dwie nasze drużyny. Pierwszy zespół walczący w najwyższej lidze musiał uznać wyższość swoich starszych rywalek, nieznacznie ustępując Proximie Kraków 1:2 oraz Setbolowi Oświęcim 1:2. Druga drużyna rywalizowała w czwartej lidze. Zarówno mecz z AGH Kraków jak i Szkołą Gortata zakończyły się niekorzystnym dla nas wynikiem 1:2. Oba zespoły pomimo spadku zasługują na słowa pochwały. Warto wspomnieć że zarówno pierwszy zespół jak i druga drużyna złożone są z zawodniczek rok i dwa lata młodszych. Zebrane doświadczenia z pewnością zaowocują w niedalekiej przyszłości.

Skład MKS MOS Wieliczka 1: Julia Mika, Wiktoria Tyrańska, Paulina Huk, Natalia Hojoł, Małgorzata Pieczko, Natalia Głowacka, Klaudia Seweryn, Gabriela Pabian, Anna Piekarniak, Katarzyna Kosidło, Martyna Lewińska, Kamila Małota, Julia Stępska, trener Grzegorz Stareńczak

Skład MKS MOS Wieliczka 2: Alicja Bogdan, Natalia Sawis, Gabriela Niedbała, Zuzanna Świder, Gabriela Strój, Aleksandra Sumera, Julia Karteczka, Julia Frankowska, Marlena Najder, Maryla Gula,trener Grzegorz Stareńczak


mksmos