Z pasją po sukces

Z pasją po sukces

 

glinka academyPoczątek nowego roku  2018 to czas nowych wyzwań. Jednym z nich będzie z pewnością udział wielickiego klubu  MKS MOS Wieliczka w dużym przedsięwzięciu jakim jest projekt „Glinka Academy”. Podpisana w styczniu trójstronna umowa partnerska pomiędzy Fundacją Małgorzaty Glinki, Klubem MKS MOS Wieliczka oraz Gminą Wieliczka ma na celu organizację wspólnych przedsięwzięć promujących piłkę siatkową oraz wydarzeń o charakterze sportowo-rekreacyjnym, zwiększających aktywność i efektywność działań w rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Wieliczka. Programem „Glinka Academy” objęte są sekcje mini siatkówki działające w ramach Stowarzyszenia MKS MOS Wieliczka, obejmujące dzieci w wieku 7-13 lat. Udział w tym prestiżowym projekcie to owoc wieloletnich działań i osiągnięć sportowych wielickiego Klubu na przestrzeni lat, działalności która została dostrzeżona przez środowisko siatkarskie w Polsce. Sukces ten to również efekt dobrej współpracy Klubu z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym oraz Gminą Wieliczka.

1


mksmos