Drużyna MKS MOS V Wieliczka zwyciężyła w V lidze juniorów w Łęgu Tarnowskim

Drużyna MKS MOS V Wieliczka zwyciężyła w V lidze juniorów w Łęgu Tarnowskim

18_V_liga_jun_mks_mos_wieliczka-1.m-ce_mW sobotę 20 stycznia odbyła się w Łęgu Tarnowskim V Małopolska Liga Juniorów w Szachach. Klub MKS MOS Wieliczka wystawił na ten turniej dwie drużyny. Pierwszą o nazwie MKS MOS V Wieliczka w składzie: Szymon Duda, Paweł Wojtyło, Krzysztof Wajda i Amelia Obrzud. Drugą o nazwie MKS MOS VI Wieliczka w składzie: Franciszek Kozłowski, Michał Zieliński, Wojciech Smogór i Magdalena Łapczyńska. Obie drużyny „walczyły” bardzo dzielnie grając z trudnymi i niejednokrotnie starszymi wiekiem przeciwnikami aż 9 rund. Ostatecznie drużyna MKS MOS V Wieliczka zdobyła zasłużone pierwsze miejsce a drużyna MKS MOS VI Wieliczka miejsce ósme. Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnie zagranego turnieju i życzymy dalszych sukcesów zarówno drużynowych jak i indywidualnych.

E. S-D.

18_V_liga_jun_mks_mos_wieliczka-1.m_m

 


mksmos