AWANS DO ĆWIERĆFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK!!!

Juniorki MKS MOS Wieliczka wraz z zespołem Poprad Stary Sącz i Trefl Proxima Kraków uzyskały awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Podczas trzydniowej rywalizacji w ramach Finału Wojewódzkiego w Starym Sączu nasze siatkarki uzyskały następujące wyniki:

MKS MOS Wieliczka – STS Sandecja Nowy Sącz   3:2

MKS MOS Wieliczka – Poprad Stary Sącz   2:3

Półfinał: MKS MOS Wieliczka – Trefl Proxima Kraków   0:3

Mecz o III miejsce: MKS MOS Wieliczka – Setbol Oświęcim   3:1

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego:
1. Trefl Proxima Kraków
2. Poprad Stary Sącz
3. MKS MOS Wieliczka
4. SETBOL Oświęcim
5. Wisła Kraków
6. Sandecja Nowy Sącz
Nasz Klub MKS MOS Wieliczka został szczególnie doceniony, na zakończeniu, przy wręczeniu nagród, podkreślono że wśród pierwszych 4 zespołów są trzy SOS – y /Siatkarskie Ośrodki Sportowe/ i MKS MOS Wieliczka, który nie ma takiej bazy , wsparcia ani możliwości finansowych, a mimo to odnosi wspaniałe sukcesy. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych najlepszych zawodniczek całego turnieju znalazły się dwie nasze zawodniczki. Najlepszą Atakującą Mistrzostw Małopolski Juniorek 2018 została Hebda Julia, a wśród wyróżnionych dziewcząt znalazła się również Drej Agnieszka.
Należy podkreślić że Kadetki oraz Młodziczki MKS MOS Wieliczka już niedługo będą uczestniczyć w Finałach Wojewódzkich w swoich kategoriach wiekowych. Kadetki swój turniej rozegrają w dniach 9-11.02.2018 w Krakowie (Osiedle Teatralne 35).
Zespół JUNIOREK MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria-rozgrywająca, Dubiel Natalia-rozgrywająca, Hebda Julia-atakująca, Pikus Joanna-przyjmująca, Drej Monika-przyjmująca, Niedzielska Emilia-przyjmująca, Sikora Karolina-przyjmująca, Kyrcz Agnieszka-przyjmująca, Hartabus Magdalena-przyjmująca, Drej Agnieszka-środkowa, Górska Izabela-środkowa, Kardyś Marcelina-środkowa, Wójtowicz Agnieszka-środkowa, Kowalska Aleksandra-libero, Małota Patrycja-libero, Artur Stryszowski- trener.