Rekordowe zgrupowanie w Suchej Beskidzkiej

Siatkarki naszego klubu w dniach 21-25 luty przebywały na zgrupowaniu sportowym w Suchej Beskidzkiej. W tym roku padł rekord uczestników w historii klubu, gdyż w obozie wzięło udział 115 zawodniczek! Bardzo cieszy tak ogromne zainteresowanie, a także radość i zadowolenie, które można było obserwować każdego dnia wśród naszych siatkarek. Jak co roku poza treningami sportowymi można było zrelaksować się w pobliskim aquaparku czy korzystać z miejscowych atrakcji . Kadra szkoleniowa poza klubowymi trenerami siatkówki poszerzona była o specjalistów z innych dziedzin: lekkoatletyki, przygotowania motorycznego oraz taktycznego. W opiece nad najmłodszą grupą pomocą służyły Natalia i Nadia, zawodniczki przez lata reprezentujące barwy MKSu 🙂 Dzięki nim „pisklaki” bez problemu zniosły kilkudniową rozłąkę z najbliższymi.

Wszystkim zawodniczkom oraz całej kadrze bardzo dziękujemy za wszystkie wspaniałe chwile i wspólną siatkarską przygodę 🙂o1