Młodziczki nadal w I i V lidze :)

W minioną niedzielę nasze siatkarki rywalizowały w przedostatnim turnieju ligowym młodziczek. Pierwsza drużyna na turniej wybrała się do Oświęcimia, gdzie przyszło jej rywalizować z miejscowym Setbolem Oświęcim oraz z Sandecją Nowy Sącz.
Przebieg turnieju był podobny do wszystkich poprzednich… rywalizacja była bardzo zacięta i losy turnieju ważyły się do ostatniej piłki.
Wyniki meczów:
MKS MOS Wieliczka – Setbol Oświęcim 2:1
MKS MOS Wieliczka – STS Sandecja Nowy Sącz 1:2
Setbol Oświęcim – STS Sandecja Nowy Sącz 2:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Setbol Oświęcim
2. MKS MOS Wieliczka A
3. STS Sandecja Nowy Sącz

MKS MOS Wieliczka A: Marta Klima, Martyna Lewińska, Martyna Łabuz, Klaudia Łyduch, Julia Marcinkowska, Natalia Pajdak, Emilia Ptak, Maja Salawa, Kinga Stokłosa, Maja Wiśniowska, Weronika Wnuk, Trener – Mikołaj Wojtyczka.

Nieco później w Krakowie w hali Wisły do rywalizacji przystąpiły zawodniczki MKS MOS Wieliczka B. Tym razem za rywalki miały zespół Wisły Kraków A oraz UKS 2010 Liszki. Nasze siatkarki w pierwszym meczu pewnie pokonały drużynę Liszek 3:0, która wcześniej w tym samym stosunku uległa Wiśle Kraków. W pojedynku decydującym o awansie do wyższej ligi nasze dziewczęta przegrały 1:2 i tym samym w ostatnim turnieju ligowym zagrają w V lidze.

Klasyfikacja końcowa:
1. Wisła Kraków A
2. MKS MOS Wieliczka B
3. UKS 2010 Liszki

MKS MOS Wieliczka B: Maria Augustyniak, Ewa Główczyk, Emilia Grycewicz, Julia Jakóbczyk, Izabela Janiak, Oliwia Kysela, Paulina Łabuz, Gabrysia Michońska, Kinga Morawska, Magdalena Pieczko, Julia Płyś, Kaja Rybak, Wiktoria Sobczyk, Trener – Mikołaj Wojtyczka.