Młodziczki MKS MOS Wieliczka Mistrzyniami Małopolski!

Znakomicie spisały się nasze siatkarki w rozgrywanych w ten weekend Finałach Mistrzostw Małopolski Młodziczek w Starym Sączu. Wcześniej wspominana seria zwycięstw w eliminacjach grupowych:
MKS MOS Wieliczka – PMOS Chrzanów 2:0
MKS MOS Wieliczka – STS Sandecja Nowy Sącz 2:1
MKS MOS Wieliczka – MKS Andrychów 2:0
a następnie wygrana 2:0 w meczu półfinałowym z drużyną UKS Setbol Oświęcim, zapewniły naszym dziewczętom miejsce w finale turnieju.
W meczu o mistrzostwo siatkarki MKSu zmierzyły się z gospodarzem – zespołem Dwójka Poprad Krynica Stary Sącz. Po bardzo dobrej grze udało się odnieść kolejne zwycięstwo 2:0 (25:21, 25:14) i tym samym zapewnić sobie tytuł Mistrzyń Małopolski Młodziczek!

Nasze dziewczęta zostały docenione również indywidualnie:
MVP turnieju została Natalia Pajdak.
Tytuł najlepszej libero przypadł Magdzie Kubas
Za wyróżniającą się zawodniczkę uznano Weronikę Wnuk.

Na ogromne słowa uznania zasługuje cały zespół, który znakomicie uzupełniał się podczas wszystkich spotkań. Nieocenione jest również wsparcie licznej grupy rodziców, rodzeństwa i koleżanek z klubu, którzy każdego dnia finałów żywiołowo dopingowali nasze siatkarki!

Mistrzyniami Małopolski zostały:
Marta Klima, Magda Kubas, Martyna Lewińska, Martyna Łabuz, Klaudia Łyduch, Julia Marcinkowska, Martyna Matoga, Natalia Pajdak, Emilia Ptak, Maja Salawa, Kinga Stokłosa, Maja Wiśniowska, Weronika Wnuk, Amelia Wójtowicz. Trener: Mikołaj Wojtyczka.