ZŁOTO i SREBRO dla zawodniczek MKS MOS WIELICZKA w XI MIĘDZYNARODOWYM MEMORIALE im. Stanisława Elmera w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.

W Gorlicach zakończył się XI Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Elmera, który odbył się w dniach 7-8 kwietnia 2018 r. i był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych: KADETEK /8 zespołów/ i MŁODZICZEK /16 zespołów/.
   W kategorii KADETEK Turniej wygrały zawodniczki MKS MOS WIELICZKA. Podopieczne trenera Artura Stryszowskiego wygrały ze wszystkimi swoimi przeciwniczkami.

8 miejsce – UKS 15 Przemyśl

Najlepszym zawodniczkom wręczono nagrody indywidualne i również w tej klasyfikacji dziewczęta z Wieliczki odniosły sukces:

Stachura Zuzanna /Tarnów/
Zespół KADETEK MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria, Drej Monika, Hebda Julia, Górska Izabela, Wójtowicz Agnieszka, Hartabus Magdalena, Kyrcz Agnieszka, Trener – Artur Stryszowski.

W kategorii MŁODZICZEK wspaniale spisały się podopieczne trenera Mikołaja Wojtyczki, które wygrały ze wszystkimi swoimi przeciwniczkami w drodze do finału, gdzie po zaciętej walce o złoto dopiero niestety uległy w tie-breku 13:15 zespołowi z Oświęcimia.

16. MUKS OGNIWO PIWNICZNA

Nagrodę dla najlepszej atakującej turnieju otrzymała Klaudia Łyduch, natomiast wyróżnienie Maja Salawa.

Zespół MŁODZICZEK MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Łabuz Martyna, Marcinkowska Julia, Pajdak Natalia,Stokłosa Kinga, Wiśniowska Maja, Klima Marta, Matoga Martyna, Salawa Maja, Wnuk Weronika, Ptak Emilia, Łyduch Klaudia, Wójtowicz Amelia, Trener-Mikołaj Wojtyczka