Nasze siatkarki ponownie zawitały w Szczecinie :)

Nasze siatkarki ponownie zawitały w Szczecinie :)

W dniach 13-15 kwiecień odbył się w Szczecinie VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT – MINI GRYF CUP. W tym prestiżowym turnieju wzięło udział 36 zespołów z Polski oraz Niemiec, które rywalizowały w kategorii „czwórek”.
Nasze dziewczęta w pierwszej fazie turnieju zaprezentowały się z bardzo dobrej strony zajmując 1 i 2 miejsca w swoich grupach eliminacyjnych. Tym samym zapewniły sobie awans do najlepszej dwunastki rozgrywek. W drugiej rundzie było zdecydowanie trudniej, choć do awansu zabrakło niewiele, nawet przysłowiowego szczęścia. Niestety kilka pojedynków nasze siatkarki przegrał na przewagi 19:21. Ostatecznie w meczu o IX miejsce w turnieju spotkały się obie nasze ekipy,a górą okazał się pierwszy zespół.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce – UKS VOLLEY WAŁCZ
II miejsce – MKS DWÓJKA ZAWIERCIE
III miejsce – UKS POGODNO SZCZECIN
IX miejsce – MKS MOS Wieliczka I (M. Augustyniak, I. Janiak, M. Łabuz, K. Rybak, K. Stokłosa)
X miejsce – MKS MOS Wieliczka II (J. Kozak, I. Książek, P. Łabuz, M. Pieczko, D. Sowa).

Szczecin


mksmos