Obie „Trójki” z awansem do Finałów Kinder+Sport w Zabrzu!!!

Obie „Trójki” z awansem do Finałów Kinder+Sport w Zabrzu!!!

   Znakomicie dla naszych siatkarek zakończył się rozgrywany w dniu dzisiejszym Finał Wojewódzki rozgrywek Kinder+Sport w Andrychowie. Nasz klub reprezentowały 3. zespoły, które rywalizowały w gronie 18. finalistów z eliminacji regionalnych.
 
   Wszystkie nasze zespoły przebrnęły przez eliminację do finałowej szóstki! Bez porażki i straty seta turniej zakończyły zawodniczki MKS MOS Wieliczka I zdobywając tytuł Mistrzyń Małopolski. Wicemistrzostwo przypadło drugiemu zespołowi MKS MOS Wieliczka, który przegrał tylko z koleżankami z pierwszego zespołu. Oba zespoły uzyskały awans do Finałów w Zabrzu!!!
   Ogromne słowa uznania należą się również naszej trzeciej ekipie, która była największą niespodzianką turnieju i po bardzo dobrej grze otarła się o podium, zajmując ostatecznie 4. lokatę po porażce z koleżankami z zespołu UKS 22 Kraków.
 
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Małopolski „trójek”:
1. MKS MOS Wieliczka I (P. Łabuz, M. Pieczko, E. Sala, D. Sowa)
2. MKS MOS Wieliczka II (A. Adamczyk, O. Cież, J. Kozak, I. Książek)
3. UKS 22 Kraków
4. MKS MOS Wieliczka III (K. Galon, Ł. Łacny, M. Mazurek, N. Żak)
5. UKS Jedynka Tarnów
6. STS Sandecja Nowy Sącz
1

mksmos