Trójki ponownie najlepsze… i z awansem do Finału Wojewódzkiego:)

Rewelacyjnie spisały się podopieczne Trenera Jana Mazura podczas drugiego etapu eliminacji Kinder + Sport 2019 w kat. „trójek”. W hali sportowej w Niepołomicach nasze dziewczęta – MKS MOS Wieliczka I (M. Janczyk, D. Zajd, B. Żurek, N. Życzkowska) okazały się bezkonkurencyjne i wygrały cały turniej. Wyprzedzając zespoły Sparty Kraków, UKS 22 Kraków i SL Salos Staniątki. Z dobrej strony pokazały się również pozostałe trójki. Ostatecznie MKS MOS Wieliczka II uplasował się na wysokim 6 miejscu, a na pozycjach 9-12. sklasyfikowana nasz trzeci zespół. Mniej szczęścia tym razem miał czwarty zespół, które odpadł w rundzie eliminacyjnej.
Warto wspomnieć, że w ten weekend wolnego nie miały również siatkarskie „dwójeczki”, które startowały w zawodach w Nowym Sączu. W memoriale im. redaktora Daniela Weimera wystąpiło blisko 30 zespołów z Małopolski i ościennych województw. Nasze dwa zespoły awansowały do czołowej 10 zawodów i uplasowały się na bliźniaczych pozycjach. Miejsce 7 zajęły Natasza Wnuk i Kinga Bogdan (MKS I), a 8 lokatę (Karolina Bąbała, Emilia Gwóźdź, Ola Wdowiak).