Złoto młodziczek i brąz kadetek w Turnieju Smoka!

Znakomity turniej mają za sobą siatkarki MKS MOS Wieliczka, które w dniach 6-8 września rywalizowały w mocno obsadzonym IV Międzynarodowym Turnieju Wawelskiego Smoka w Piłce Siatkowej. Turniej ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród czołowych męskich oraz żeńskich drużyn z całej Polski i nie tylko 🙂
   Niepokonane podczas trzydniowych zmagań okazały się nasze młodziczki, które wygrały wszystkie 7 spotkań, nie tracąc przy tym nawet seta. Dodatkowo MVP w kategorii młodziczek została wybrana Dominika Sowa!
   Kadetki również stanęły na wysokości zadania. Po awansie z eliminacji grupowych w półfinale musiały uznać wyższość gospodyń z SMS Sparta UJ Kraków I, lecz w meczu o brąz pokonały 3:1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Klasyfikacja końcowa – młodziczki:
1. MKS MOS Wieliczka
2. MKS V LO Rzeszów
3. MUKS Poprad Stary Sącz
4. Kadra Województwa Świętokrzyskiego
5. SPS Zbąszynek
6. UKS 15 Przemyśl
7. SMS Sparta UJ Kraków
8. VK Junior 2012 Poprad (Słowacja)

Klasyfikacja końcowa – kadetki:
1. MKS V LO Rzeszów
2. SMS Sparta UJ Kraków I