Wielki sukces Agnieszki Ślusarczyk w Mistrzostwach Polski Dzieci do lat 6

Wielki sukces Agnieszki Ślusarczyk w Mistrzostwach Polski Dzieci do lat 6

????????????????????????????????????

W dniach 14-18 października w OW Limba w Poroninie odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 6 i 7. MKS MOS Wieliczka reprezentowała 6 letnia Agnieszka Ślusarczyk. Zawody rozegrane zostały systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 30 minut dla zawodnika na partię. Uczestniczyło w nich 18 najlepszych zawodniczek z całego kraju. Nasza reprezentantka zdobyła srebrny medal, uzyskując 8 pkt. z 9 partii, tyle samo punktów co zawodniczka z pierwszego miejsca. O miejscu zadecydowała punktacja pomocnicza.

Agnieszka z IV kategorią szachową nieźle namieszała w całym turnieju, startowała z miejsca dziewiątego na liście startowej. Gdyby turniej był o kategorię wypełniłaby normę na II kat. szachową.

Gratulacje należą się również trenerom: Andrzejowi Irlikowi, Katarzynie Krajewskiej i Józefowi Bujakowi.

JS

 


mksmos