II LIGA JUNIORÓW w szachach!!!! – wyniki

II LIGA JUNIORÓW w szachach!!!! – wyniki

23-30 października w Sypniewie k/Poznania miała miejsce II Liga juniorów w szachach. Wzięło w niej udział aż 5 drużyn z Województwa Małopolskiego. Był to bardzo ciężki i wymagający skupienia turniej, gdyż partie wyjątkowo rozgrywane były po obiedzie a zaraz po śniadaniu wszyscy młodzi gracze zasiadali do komputerów, aby uczestniczyć w lekcjach on-line. W klasyfikacji końcowej nasza drużyna w składzie: Wojtek Krawczyk, Florian Wrona, Szymon Duda, Jacek Łapczyński, Lidia Czarnecka i Anna Ślusarczyk zajęła 15 miejsce, które pozwala utrzymać się w II Lidze i daje nadzieję na lepiej rozegrany turniej za rok. Młodzi zawodnicy zdobyli na turnieju sporo doświadczenia szachowego, które na pewno wykorzystają na następnych rozgrywkach.

E.S-D.

20_2_liga_jun_m


mksmos