Jesteśmy MISTRZAMI MAŁOPOLSKI do lat 12 i WICE-MISTRZAMI MAŁOPOLSKI do lat 18 !!!!

Jesteśmy MISTRZAMI MAŁOPOLSKI do lat 12 i WICE-MISTRZAMI MAŁOPOLSKI do lat 18 !!!!

20 listopada 2020 roku w Hotelu Galaxy w Krakowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Małopolski. Nasi młodzi szachiści i szachistki spisali się świetnie. Drużyna do lat 12 w składzie: Szymon Duda, Krzysztof Wajda, Jacek Łapczyński i Anna Ślusarczyk zostali Mistrzami Małopolski pokonując aż 17 drużyn.

Drużyna do lat 18 w składzie: Jan Golenia, Wojciech Golenia, Wojciech Krawczyk i Aleksandra Para zostali Wice-Mistrzami Małopolski przegrywając tylko z drużyną Mat Myślenice.

Zawodnicy grali tempem 5 minut plus 2 sekundy na każdy ruch. Warto zaznaczyć, że zawodnicy bardzo wspierali się wzajemnie  w swoich drużynach i ta współpraca zaowocowała miejscami na podium. Składamy im serdeczne gratulacje i liczymy na kolejne sukcesy.

E.S-D.

20_dmmj_12_18


mksmos