Srebro młodziczek w Andrychowie

W dniu dzisiejszym młodziczki MKS MOS Wieliczka wzięły udział w Turnieju Siatkówki Dziewcząt w kat. młodziczek o Puchar Dyrektora SP 4 w Andrychowie.
W turnieju wzięły udział zespoły z: Andrychowa (SP2 oraz SP4), Oświęcimia, Krzeszowic, Świnnej Poręby, Łazisk Górnych oraz dwa zespoły z Wieliczki.
W rozgrywkach grupowych nasze siatkarki osiągnęły następujące wyniki:
– MKS MOS Wieliczka I wygrały 2:0 z ekipami Oświęcimia, Łazisk Górnych oraz SP 2 Andrychów
– MKS MOS Wieliczka II wygrał 2:0 z zespołem Świnnej Poręby i doznał porażki 0:2 z Krzeszowicami oraz SP 4 Andrychów

W meczu o 5. miejsce drugi zespół zremisował 1:1 z drużyną Łazisk Górnych i ostatecznie zajął 6. lokatę gorszym stosunkiem małych punktów.

MKS MOS Wieliczka I w meczu finałowym musiał uznać wyższość miejscowych siatkarek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie 0:2 (17:21, 19:21).

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP 4 Andrychów
2. MKS MOS Wieliczka I (M. Klima, M. Łabuz, K. Łyduch, M. Matoga, E. Ptak, M. Salawa, M. Wiśniowska, W. Wnuk, A. Wójtowicz)
3. UKS Setbol Oświęcim
4. Maraton Krzeszowice
5. MOSiR Łaziska Górne
6. MKS MOS Wieliczka II (M. Augustyniak, E. Grycewicz, O. Kysela, P. Łabuz, G. Michońska, M. Pieczko, K. Rybak, W. Sobczyk, K. Stokłosa)
7. SP 2 Andrychów
8. Zalew Świnna Poręba