Młodziczki utrzymały się w I lidze :)

W dniu dzisiejszym w Nowym Sączu pierwszy zespół młodziczek MKS MOS Wieliczka rozegrał II Turniej Ligowy Młodziczek. Nasze siatkarki pierwszy mecz turnieju rozegrały z ekipą gospodarzy – STS Sandecja Nowy Sącz. Miejscowe siatkarki okazały się lepsze od naszych dziewcząt i wygrały spotkanie 2:1. W drugim spotkaniu przyszło nam zagrać z drużyną Sparty Kraków A. Nasze dziewczęta w tym pojedynku zaprezentowały się zdecydowanie lepiej i odniosły pewne zwycięstwo 3:0. Tym samym zapewniły sobie 2. miejsce w I lidze.
Ostatni pojedynek pomiędzy Sandecją i Spartą decydował o końcowej klasyfikacji zawodów. Mecz wygrały siatkarki z Nowego Sącza 2:1, dzięki czemu zwyciężyły w dzisiejszych zmaganiach i tym samym wspólnie z naszymi dziewczętami liderują w klasyfikacji ligowej o Mistrzostwo Małopolski Młodziczek.

Siatkarki MKS MOS Wieliczka zagrały w składzie:
Marta Klima, Klaudia Łyduch, Natalia Pajdak, Emilia Ptak, Maja Salawa, Maja Wiśniowska, Weronika Wnuk, Amelia Wójtowicz. Trener Mikołaj Wojtyczka.