Fantastyczny weekend – Seniorki i Juniorki MKS MOS Wieliczka zdecydowanie wygrywają!!!

SENIORKI MKS MOS Wieliczka w sobotę 27 stycznia 2018 r. pokonały u siebie 3 : 0 /25:15, 25:10, 25:4 / zespół MKS PODKARPACIE Bobowa. Mecz był rozgrywany w hali sportowej SP1 w Wieliczce, i jest to kolejna z rzędu wygrana w 1 Lidze Małopolskiej Kobiet. JUNIORKI MKS MOS Wieliczka w niedzielę 28 stycznia 2018 r. również w hali sportowej SP 1 w Wieliczce pokonały zdecydowanie 3 : 0 /25:18, 25:17, 25:18 / zespół UKS SETBOL Oświęcim. Mecz miał ogromne znaczenie ponieważ decydował o miejscu w grupie i z kim będzie zespół połączony w Finale Mistrzostw Małopolski Juniorek, który odbędzie się w dniach 2-4 luty 2018 r. w Starym Sączu. Zawodniczki MKS MOS Wieliczka od początku meczu narzuciły swój styl gry, dominowały we wszystkich elementach siatkarskich, nie pozwalając przeciwniczką na swobodną grę. Cieszy bardzo, że forma rośnie przed zbliżającymi się za parę dni Finałami Mistrzostw Małopolski Juniorek. Zespół SENIOREK MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria-rozgrywająca, Mika Julia-rozgrywająca, Drej Agnieszka-środkowa, Górska Izabela-środkowa, Seweryn Klaudia-środkowa, Piekarniak Anna-środkowa, Hebda Julia-atakująca, Niedzielska Emilia-przyjmująca, Kosidło Katarzyna-przyjmująca, Drej Monika-przyjmująca, Kyrcz Agnieszka-przyjmująca, Małota Patrycja-libero, Kowalska Aleksandra-libero, Artur Stryszowski- trener. Zespół JUNIOREK MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria-rozgrywająca, Hebda Julia-atakująca, Drej Monika-przyjmująca, Niedzielska Emilia-przyjmująca, Sikora Karolina-przyjmująca, Kyrcz Agnieszka-przyjmująca, Hartabus Magdalena-przyjmująca, Drej Agnieszka-środkowa, Górska Izabela-środkowa, Kardyś Marcelina-środkowa, Wójtowicz Agnieszka-środkowa, Kowalska Aleksandra-libero, Małota Patrycja-libero, Artur Stryszowski- trener.