Seria zwycięstw zawodniczek MKS MOS Wieliczka

Zeszły weekend to ponownie seria wspaniałych wygranych przez zawodniczki MKS MOS Wieliczka, najpierw w sobotę 2 grudnia 2017 r.  na obiektach sportowych SP1 w Wieliczce, Seniorki MKS MOS Wieliczka pokonały 3 : 0 zespół GAS Rozwój Szerzyny, a już w niedzielę 3 grudnia 2017 r., również na obiektach sportowych SP1, w meczu rewanżowym Juniorki MKS MOS Wieliczka okazały się ponownie lepsze, pokonując 3 : 0 zespół Wisła Kraków II. Upłynął tydzień i 9 grudnia 2017 r., w sobotę Seniorki MKS MOS Wieliczka wyjechały do Starego Sącza, aby rozegrać bardzo ważny i trudny mecz z zespołem POPRAD Stary Sącz, czyli pogromcą lidera w Grupie A, 1 Ligi Małopolskiej Kobiet, zespołu BRONOWIANKI Kraków.

Jak się w krótce okazało, fala sukcesów dziewcząt z Wieliczki nadal trwa , ponieważ Seniorki MKS MOS Wieliczka odniosły rewelacyjne zwycięstwo pokonując 3 : 0 / 25:13, 25:14, 25:23 /zespół POPRAD Stary Sącz. Dziewczęta z Wieliczki były zdecydowanie lepsze we wszystkich elementach siatkarskich, wykazały się doskonałą zagrywką, bardzo mocnym atakiem i super obroną. Zawodniczki MKS MOS Wieliczka nie pozostawiły rywalkom wiele pola do działania . Bardzo cieszy kolejne zwycięstwo w 1 Lidze Małopolskiej Kobiet .
Zespół Seniorek MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria – rozgrywająca, Mika Julia – rozgrywająca, Hebda Julia – atakująca,  Drej Agnieszka – atakująca, Górska Izabela – środkowa, , Seweryn Klaudia – środkowa, Drej Monika – przyjmująca, Niedzielska Emilia – przyjmująca, Kyrcz Agnieszka – przyjmująca,  Piekarniak Anna –przyjmująca, Kosidło Katarzyna – przyjmująca Małota Patrycja – libero, Tyrańska Wiktoria – libero, Kowalska Aleksandra  – libero, Artur Stryszowski- Trener.
Zespół Juniorek MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria-rozgrywająca, Dubiel Natalia-rozgrywająca, Hebda Julia-atakująca, Drej Agnieszka-atakująca, Górska Izabela-środkowa, Niedzielska Emilia – przyjmująca, Kyrcz Agnieszka-przyjmująca, Drej Monika-przyjmująca, Hartabus Magdalena-przyjmująca , Małota Patrycja-libero, Kowalska Aleksandra-libero,  Artur Stryszowski- Trener.

Wszystkie dziewczęta uczęszczają na zajęcia z piłki siatkowej zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.

SZERZYNY IMG_20171203_170156 IMG_20171209_120321