Całe podium zajęte przez Wieliczanki :)

Znakomicie zaprezentowały się nasze siatkarki podczas Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej w kat. „trójek” w Niepołomicach. Zawody odbyły się w sobotę – 16 grudnia, a do rywalizacji przystąpiły kluby: LUKS Sukces Komprachcice, Sandecja Nowy Sącz, Gorce Nowy Targ, Prądniczanka Kraków, Salos Kraków, Salos Staniątki i MKS MOS Wieliczka.
    Nasz klub reprezentowały 3 zespoły. Z dwóch grup eliminacyjnych (po 7 zespołów) do finałów awansowały po dwie najlepsze ekipy. W grupie A bezkonkurencyjne okazały się MKS MOS Wieliczka I (Paulina Łabuz, Magdalena Pieczko, Emilia Sala, Dominika Sowa) przed… MKS MOS Wieliczka III (Karolina Galon, Łucja Łacny,Małgorzata Mazurek) ! Natomiast w drugiej grupie zwyciężył MKS MOS Wieliczka II (Aleksandra Adamczyk, Jagoda Kozak, Iwona Książek) przed Sandecją Nowy Sącz I. Tym samym do finałowej czwórki awansowały wszystkie nasze drużyny!
W ścisłych finałach nasze zespoły pokonały Sandecję Nowy Sącz – 2:0 w setach. A w pojedynkach wewnętrznych wyniki meczów „dopasowały się” do numeracji zespołów 🙂

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. MKS MOS Wieliczka I