Młodziczki tuż za podium w Memoriale Adama Ciałkosza w Nowym Sączu.

W czwartek 28 grudnia nasze młodziczki wzięły udział w Memoriale Adama Ciałkosza w Siatkówce Dziewcząt w kategorii Młodziczek. Do rozgrywek przystąpiły dwie nasze drużyny, które miały okazję rywalizować z ekipami z Małopolski, Podkarpacia oraz ze Słowacji. W turnieju udział wzięło 16 zespołów.
Nasze obie drużyny awansowały do finałowej „ósemki”. Pierwszy zespół w ćwierćfinale wygrał z ekipą Dalinu Myślenice A, natomiast drugi musiał uznać wyższość ekipy Szóstki Mielec.
W półfinale MKS MOS Wieliczka A trafił na pogromczynie swoich koleżanek – zawodniczki z Mielca. I niestety również odniósł porażkę 25:23, mimo wysokiego prowadzenia 23:18. W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z zespołem UKS Dwójka Krynica, z którym zanotowaliśmy remis 1:1 w rozgrywkach grupowych. Tym razem wyższość wykazała ekipa z Krynicy zdobywając brązowe medale.
Zawodniczki MKS MOS Wieliczka B po przegranym ćwierćfinale rozegrały pojedynek z Dalinem Myślenice A, z którym odniosły zwycięstwo po bardzo wyrównanym meczu. W pojedynku o 5. miejsce pokonały UKS Dębowiec. Nasze siatkarki zakończyły zmagania w turnieju na 4 i 5 miejscu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. STS Sandecja Nowy Sącz A
2. Szóstka Mielec
3. UKS Dwójka Krynica
4. MKS MOS Wieliczka A
5. MKS MOS Wieliczka B

Zespół MKS MOS Wieliczka A wystąpił w składzie:
M. Klima, M. Lewińska, M. Łabuz, K. Łyduch, J. Marcinkowska,
N. Pajdak, E. Ptak, M. Salawa, K. Stokłosa, M. Wiśniowska, W. Wnuk.

Zespół MKS MOS Wieliczka B reprezentowały: M. Augustyniak, E. Główczyk, E. Grycewicz, I. Janiak, O. Kysela, P. Łabuz, M. Matoga, G. Michońska, M. Pieczko, K. Rybak, A. Wójtowicz.