1 LIGA MAŁOPOLSKA KOBIET w Siatkówce.

W ostatnim tygodniu Seniorki MKS MOS Wieliczka rozegrały aż 3 mecze rewanżowe z takimi zespołami jak: Wisła Kraków, Trefl Proxima Kraków oraz Prądniczanka Media Gold. 6 stycznia 2018r. zawodniczki MKS MOS Wieliczka przegrały 0:3 z Wisłą Kraków mimo wygrania w pierwszej kolejce, 13 stycznia 2018 r. sytuacja powtarza się, dziewczęta z Wieliczki w meczu rewanżowym przegrywają 0:3 z zespołem Trefl Proxima Kraków, mimo że w pierwszym meczu były lepsze. Trzeci mecz Seniorek MKS MOS Wieliczka, rozegrany dzień później 14 stycznia 2018 r., to przełamanie złej passy i cenna wygrana 3 : 1 z zespołem Prądniczanka Media Gold. Do końca rundy zasadniczej pozostały do rozegrania jeszcze dwa mecze rewanżowe z zespołem Ogniwo Piwniczna i Podkarpacie Bobowa, a następnie rozpocznie się rywalizacja o miejsca. Warto przypomnieć, że w 1 Lidze Małopolskiej Kobiet w Siatkówce biorą udział drużyny z 19 Klubów.
W składzie zespołu MKS MOS Wieliczka wystąpiły: Kujawa Wiktoria, Drej Agnieszka, Pikus Joanna, Drej Monika, Niedzielska Emilia, Hebda Julia, Małota Patrycja, Kowalska Aleksandra, Piekarniak Anna, Kyrcz Agnieszka, Seweryn Klaudia, Tyrańska Wiktoria, Katarzyna Kosidło, Mika Julia, Artur Stryszowski- trener.

26692154_886273141540468_2087263364_o