Pierwszy zespół młodziczek liderkami Mistrzostw Małopolski, drugi zespół ze spadkiem do niższej ligi.

Zmienne szczęście towarzyszyło wielickim młodziczkom, które rozgrywały swoje mecze w ostatnią niedzielę. Odbyły się wówczas dwa turnieje ligowe o Mistrzostwo Małopolski Młodziczek z udziałem naszych zawodniczek. Pierwszy zespół rywalizował z drużynami STS Sandecja Nowy Sącz oraz Setbol Oświęcim. Nasze siatkarki po dwóch wyrównanych pojedynkach zanotowały zwycięstwo z Nowym Sączem 2:1 i przegrały 1:2 z ekipą Setbol Oświęcim. Tym samym nasze zawodniczki utrzymały się w I lidze i powiększyły przewagę w rankingu Mistrzostw Małopolski.

Tego samego dnia w Krakowie w hali Wisły odbył się turniej IV ligi. Oprócz naszego drugiego zespołu do rywalizacji przystąpiły gospodynie Wisła Kraków A oraz KS AGH Kraków. Nasze dziewczęta rozegrały dwa spotkania, w których zdecydowanie uległy swoim przeciwniczkom 0:3, w efekcie czego spadły do V ligi.

MKS MOS Wieliczka A: Marta Klima, Martyna Lewińska, Martyna Łabuz, Klaudia Łyduch, Natalia Pajdak, Emilia Ptak, Maja Salawa Kinga Stokłosa, Maja Wiśniowska, Weronika Wnuk, Trener – Mikołaj Wojtyczka.

MKS MOS Wieliczka B: Maria Augustyniak, Ewa Główczyk, Julia Jakóbczyk, Izabela Janiak, Oliwia Kysela, Paulina Łabuz, Kinga Morawska, Julia Płyś, Kaja Rybak, Wiktoria Sobczyk, Trener – Mikołaj Wojtyczka.