XXV TURNIEJ RODZIN SIATKARSKICH

zapraszają na

XXV TURNIEJ

RODZIN SIATKARSKICH

Turniej odbędzie się w niedzielę

01 LIPCA 2018 r.

Rozgrywki rozpoczną się w niedzielę 01.07.2018 r. o godz. 14.00 w hali sportowej SP nr 1 w Wieliczce, ul. J. Piłsudskiego 20.

Celem turnieju jest propagowanie gry w siatkówkę, integracja rodzinna, promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku.

W rozgrywkach mogą uczestniczyć dwuosobowe drużyny rodzinne złożone z zawodników o najbliższym pokrewieństwie tj. ojciec, matka z córką lub synem, rodzeństwo, małżeństwo. Ilość drużyn z danej rodziny dowolna.

Mecze rozgrywane będą na boisku 4,5 m x 7 m, dużymi piłkami do siatkówki. Gra na punkty. Możliwy podział na grupy wiekowe lub według zaawansowania siatkarskiego.

Dla najlepszych drużyn zgłoszonych w terminie zapewniamy puchary, dla uczestników upominki. Istnieje możliwość zgłoszenia drużyny przed zawodami. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszeń i zostanie ogłoszony przed rozpoczęciem zawodów.

Turniej finansowany przez Miasto i Gminę Wieliczka.

Zgłoszenia do dnia 29 CZERWCA 2018 roku na adres:

MKS MOS Wieliczka,

ul. Marii Konopnickiej 13/5, tel./fax (12) 288 19 29 ( w godzinach 7.30-15.00),

e-mail: wieliczka@mksmos.pl

Możliwość zapisu również w dniu turnieju na sali SP nr 1 w Wieliczce do godziny 13.45.

gmina wieliczkalogo-mks