Siatkarski Piknik „z pasją po zdrowie” za nami

Siatkarski Piknik „z pasją po zdrowie” za nami

Znakomita pogoda, wyśmienita atmosfera, super sportowa zabawa i szczytny cel, tak można opisać piknik, który mieliśmy zaszczyt organizować 2 lipca na terenie Kampusu Wielickiego. W ramach współpracy naszego klubu z Glinka Academy zrealizowany został Piknik „Z Pasją po Zdrowie” mający na celu zachęcenie dzieci i młodzież do zdrowego, aktywnego trybu życia. Wszyscy uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje możliwości w sportowej konkursowej rywalizacji. Wszystkie konkurencje były mocno urozmaicone i wymagały sporej zręczności, jednak nie sam wynik był najważniejszy, a możliwość sprawdzenia własnych możliwości, nauka i wspólna zabawa. Każdy i tak był zwycięzcą, ponieważ upominek czekał wszystkich odważnych, którzy podjęli wyzwanie 🙂

Dodatkową możliwość do spożytkowania nadmiaru energii stanowiły dmuchane zamki, które były oblegane od pierwszej do ostatniej minuty. Szybszą regeneracją zapewnił natomiast wyśmienity grill i słodka wata cukrowa 🙂 Z kolei, ciekawość zaspokajał kącik „Kuźni Wiedzy”, który wprowadzał w świat nauki zaciekawiając wszystkich bez wyjątku 🙂 Warto również wspomnieć, że podczas całej imprezy odbyła się zbiórka charytatywna na leczenie chorego na miopatię Mateusza, w której udało się zebrać 1600 zł. Zbiórka miała formę loterii fantowej, w której wylosować można było mnóstwo atrakcyjnych nagród, m.in. piłki z autografami Małgorzaty Glinki, torby i plecaki sportowe czy chociażby koszulkę Reprezentacji Polski.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli zorganizować piknik, a także tym którzy wspaniałą atmosferą sprawili, że stał się on niesamowitym, niezapomnianym wydarzeniem 🙂

Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
sdr
sdr
dav
dav
sdr
sdr

mksmos