Wojewódzki turniej w mini siatkówce z okazji Dnia Dziecka – Wyniki

Wojewódzki turniej w mini siatkówce z okazji Dnia Dziecka – Wyniki

Wojewódzki Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt z okazji Dnia Dziecka

W dniach 01-02 czerwca 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Wieliczce odbyła się kolejna już edycja Wojewódzkiego Turnieju w Mini Siatkówce Dziewcząt – Wieliczka 2019. Turniej potocznie nazywany Siatkarskim Dniem Dziecka ściągnął do Wieliczki zawodniczki z 15 małopolskich klubów, a podczas dwudniowych zmagań wystartowało około 250 zawodniczek. Rywalizacja toczyła się  w kategoriach „singli”, „dwójek”, „trójek” oraz „czwórek”. Wynik sportowy miał tym razem znaczenie drugorzędne, głównie liczyła się dobra zabawa i wspólna integracja. Wszystkie zawodniczki i trenerzy otrzymali pamiątkowe koszulki, mogli skorzystać z poczęstunku oraz pysznych lodów przygotowanych przez Lodową Manufakturę z Niepołomic. Dla najlepszych zespołów czekały medale, puchary i nagrody, a wyróżniające się zawodniczki otrzymały statuetki siatkarskie. Nieocenioną pomoc zapewnili jak zwykle sponsorzy, rodzice zawodniczek i przyjaciele klubu.

PROJEKT REALIZOWANY PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO, POWIATU WIELICKIEGO.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

Kategoria „singli”:

 1. Alena Kawiorska (KS Prądniczanka Kraków)
 2. Kinga Bogdan (MKS MOS Wieliczka)
 3. Kaja Goraczko (SMS Dalin Myślenice)

 

Kategoria „dwójek”:

 1. STS Sandecja Nowy Sącz I
 2. SMS Dalin Myślenice I
 3. KS Prądniczanka Kraków 1

 

Kategoria „trojek”:

 1. UKS Setbol Oświęcim I
 2. KS Gorce Nowy Targ I
 3. SMS Dalin Myślenice I

 

Kategoria „czwórek”:

 1. MKS MOS Wieliczka I
 2. KS Gorce Nowy Targ I
 3. KS Prądniczanka Kraków I

DSC09505 DSC09516 DSC09533 DSC09560 DSC09621 DSC09649 DSC09738


mksmos