XXVI TURNIEJ RODZIN SIATKARSKICH

Z A P R O S Z E N IE

Miasto i Gmina Wieliczka, Kampus Wielicki, MKS MOS Wieliczka zapraszają na

XXVI TURNIEJ RODZIN SIATKARSKICH

Turniej odbędzie się w niedzielę

07 LIPCA 2019 r.

Rozgrywki rozpoczną się w niedzielę 07.07.2018 r. o godz. 9.00 w hali sportowej Kampusu Wielickiego, ul. J. Piłsudskiego 105.

Celem turnieju jest propagowanie gry w siatkówkę, integracja rodzinna, promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku.

W rozgrywkach mogą uczestniczyć dwuosobowe drużyny rodzinne złożone z zawodników o najbliższym pokrewieństwie tj. ojciec, matka z córką lub synem, rodzeństwo, małżeństwo. Ilość drużyn z danej rodziny dowolna.

Mecze rozgrywane będą na boisku 4,5 m x 7 m, dużymi piłkami do siatkówki. Możliwy podział na grupy wiekowe lub według zaawansowania siatkarskiego.

Dla najlepszych drużyn zapewniamy puchary, nagrody rzeczowe, upominki. Zgłoszenia drużyn do 5 lipca do godz. 20:00. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszeń i zostanie ogłoszony przed rozpoczęciem zawodów.

Turniej współfinansowany przez Miasto i Gminę Wieliczka.

Zgłoszenia do dnia 5 lipca 2019 roku na adres:

e-mail: wieliczka@mksmos.pl

lub telefonicznie