Klubowe Mikołajki ;)

Klubowe Mikołajki ;)

   W mijającym tygodniu i w naszym klubie pojawił się święty mikołaj, który ufundował dla wszystkich siatkarek mnóstwo sportowych emocji i upominków. Pomocnicy mikołaja w postaci trenerów i zarządu klubu przeprowadzili turniej w kategorii „trójek”. Jak co roku turniej miał charakter integracyjny, bo w skład drużyny wchodzili losowo dobrane siatkarki z różnych grup szkoleniowych. W zawodach wzięło udział około 80 zawodniczek. A rywalizowano w dwóch kategoriach: młodszej i starszej. Zgodnie z tradycją i tym razem przeprowadzona została zbiórka charytatywna dla chorego na miopatię Mateusza i na ten szczytny cel udało się zebrać 1500 zł! Za co bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom!:)
   Podziękowania należą się również rodzicom i zawodniczkom za pomoc i wspaniałą atmosferę, a także sponsorom: firmie Quadrum oraz En Safe, dzięki którym siatkarki mogły wrócić do domu z licznymi upominkami 🙂
 
Mimo zabawowej formy turnieju nie można zapomnieć o zwycięzcach. A najlepsze okazały się:
Grupa młodsze:
1. Typowe przygrywy (Pawlik Julia, Cieślik Amelia, Tomana Magda)
2. Team Banana (Piech Ola, Palonek Lena, Kunc Julita)
3. Champions (Kołodziej Zuza, Jarosik Magda, Kwiatkowska Alicja)
4. Przepiórki (Przepióra Julia, Chmiel Julia, Ziółkowska Natalia)
 
Grupa starsza:
1. Łagodne liście (Bogdan Alicja, Pawlik Klaudia, Woźniak Nina)
2. Przegrywy (Główczyk Ewa, Gabryel Estera, Kupiec Zuzanna)
3. Tygryski (Górska Izabela, Żurek Brygida, Kasińska Maja)
4. Danielkowo (Hartabus Magdalena, Szpinda Hania, Szałaj Julia).
IMG_4763 IMG_4770 IMG_4772

dav
dav

mksmos