Siatkarskie Mikołajki :)

Siatkarskie Mikołajki :)

   7 grudnia starsze grupy wielickich siatkarek spotkały się na tradycyjnym, charytatywnym Mikołajkowym Turnieju. Jak co roku, drużyny składały się z reprezentantek każdej kategorii wiekowej. W turnieju wzięło udział 70 siatkarek. Wpisowe w całości zostanie przeznaczone na wsparcie bliskich nam: Mateusza Biel, którego rokrocznie wspieramy oraz Pani Moniki – nauczycielki z naszego powiatu, której historia bardzo nas poruszyła. Zachęcamy rodziców i sympatyków naszego klubu o dodatkowe wsparcie dostępne pod poniższymi linkami:
https://dzieciom.pl/podopieczni/21452
 
https://zrzutka.pl/5jpyc6
 
Oprócz słodkich upominków i kalendarzy siatkarki otrzymały nowe bluzy klubowe, które klub ufundował ze wsparcia płynącego z 1%. Bardzo dziękujemy za wsparcie 🙂 i za wspólną siatkarską zabawę!
 
Medalistki Turnieju Mikołajkowego:
1. ASY (M. Drej, Z. Hachuła, E. Gwóźdź)
2. SIATKARECZKI (K. Tekielska, N. Wnuk, A. Krasoń)
3. UGABUGA II (I. Książek, E. Olchawska, Ł. Łacny)
1

mksmos